субота, 27 грудня 2014 р.

У передноворіччя...

      Дорогі колеги!
 Зараз такі особливі дні, коли у думках прокручуєш рік, що минає, і, разом з тим, загадуєш нові бажання та маєш великі сподівання, що все здійсниться. А все долається, коли є поруч родина, друзі, цікава робота, хороший  колектив, творчі колеги-однодумці.
 Так було і в 2014. Все задумане - здійснилося. Незважаючи на складнощі, щільні графіки роботи, ми знаходили час, щоб професійно рости та розвиватися: відвідували прекрасні уроки, виховні заходи один у одного, ділилися досвідом з колегами на шкільному методичному вернісажі, брали участь у семінарах, творчих групах, конференціях, проводили майстер-класи, переглядали вебінари, створили власні блоги. Для мене блог, в багатьох своїх проявах, став тим самим місцем, де реалізовується особисте уявлення про те, якою може бути взаємодія, обмін, професійний розвиток. Це ще одне місце (окрім школи в реальності), яке нас об"єднує. І нехай у блозі було мало коментарів, побажань, та все ж розуміла, що співпраця є, позитивні зміни на шляху до використання ІКТ у закладі відбуваються.
 Люблю стан творчості та співтворчості, який виражається у зміцнені не тільки твоїх особистих здібностей, у здобутті нових знань чи продуктів. Та він стає надихаючим, проявляється у великій працездатності, в готовності пропрацьовувати деталі, вибудовувати цілісність, доводити до кінця розпочате, коли відчувається смак колективної роботи. Ті, у кого є така потреба, хто постійно готовий до неї, та знає її ефекти,  жде її, любить її, зрозуміють про що я говорю. Тому у 2015 році маю великі сподівання, що і надалі наша колективна робота впевнено рухатиме нас вперед і все буде долатися. Хочу багато разів подякувати Вам за творчу співпрацю, інтелігентність, щирість, душевне тепло. Якщо я у чомусь перебільшила, або щось залишила поза увагою, заперечуйте.
  На порозі Новий рік... Давайте зустрічати його з вірою, любов"ю та надією на краще майбутнє для наших дітей, родин, для всіх учителів, для всіх українців.
   Приєднуйтесь до побажань для всіх нас...До зустрічі у Новому році! Хай все буде добре!


2 коментарі:


 1. Ларисо Василівно! Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро, мир і достаток. Бажаю, щоб у новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.
  З наступаючим Новим Роком!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Хай щастить у Новому році та здійсняться всі найкращі бажання!

   Видалити