Оголошення

Скачайте собі та підійдіть до використання в роботі критично. 

Дуже корисні таблиці з само та взаємооцінювання учнів, оцінювання роботи в групах.їх можна використати в роботі, долучити результати до портфоліо учня, щоб проаналізувати під час зустрічі з батьками та підсумкового оцінювання учня.

 

Конкурс малюнків "Збережімо грунти України"

Конкурс "Збережи ялинку"

Положення про конкурс "Збережи ялинку"


_____________________________________________________________________

Інформація про конкурс "Кенгуру".

Конкурс буде проводитись онлайн з 11 по 13 грудня.

Усі бажаючі діти зареєстровані та для кожного ми отримали посилання.

Всі посилання розіслала Вам, колеги,  на ел.пошту. (Спочатку думала зведену таблицю розмістити, а потім подумала, що можуть бути проблеми, бо блог читають ще інші відвідувачі та учні.)

 Повідомте їх учням: перешліть чи розмістіть у Classroom. Хай перевірять чи активне воно. Завдання будуть відкриті 11.12. з 9.00 до 21.00 13.12

Час виконання 2 клас - 60 хв, 3-4 класи - 75 хв.

 Увага! Буде лише одна спроба. Наголосіть дітям, що треба спершу подумати, ніж відмічати відповідь. Результати відразу можна дізнатись.

По можливості хай виконують дома. У кого немає комп"ютера, запропонувати пройти у школі, але після уроків, коли комп"ютерний клас буде вільний.

Важливо! Посилання для проходження конкурсу прохання надіслати кожному учневі окремо, щоб зайшли точно під своїм і не нашкодили випадково нікому, бо інша дитина потім не зможе пройти. 

__________________________

Конкурс "Колосок": матеріали надійдуть до 5 грудня. В організаторів змінилися графіки проведення у зв"язку із карантином. 


План роботи на грудень (Класні керівники, Ви можете вносити свої заходи та акції)Немає коментарів:

Опублікувати коментар