Про мене


  1.   Деркач Лариса Василівна, заступник директора з НВР, учитель образотворчого мистецтва та трудового навчання у початкових класах.
  2.   Освіта: Кременчуцьке педагогічне училище імені А.С. Макаренка - спеціальність учитель початкових касів та вихователь групи продовженого дня (1984-1988). Полтавський державний  педагогічний інститут імені В.Г. Короленка - спеціальність учитель російської мови та літератури (1990-1995)
  3.  Коло інтересів: підвищення в молодших школярів позитивної мотивації до навчання в умовах творчої продуктивної навчальної діяльності, декоративно-прикладне мистецтво (квілінг, паперопластика), живопис.
  4.  Педагогічний досвід: 1988-1991 - завідуююча Підківським навчально-виховним комплексом "Школа - дитячий садок", 1993-1994 - вчитель початкових класів Білоконівського НВК "Школа - дитячий садок", 1994- 2013 - вчитель початкових класів Решетилівської ЗОШ І-ІІ ступенів, з 2013 - заступник директора з НВР Решетилівської ЗОШ І ступеня.

Рада вітати Вас на своєму блозі. Всі ці роки мені щастило на хороших учнів, мудрих наставників, щирих колег, творчих однодумців. Сподіваюсь, що і надалі буду любити все те, що роблю, чим захоплююсь, і  не буде прикрих розчарувань.
 Створюючи свій блог, переслідувала мету: ділитися корисною інформацією, досвідом з колегами, а разом з тим іти в ногу з часом - використовувати блог як сучасний інструмент у навчальній діяльності учнів, самоосвіті вчителя.
 Сподіваюсь на плідну співпрацю з відвідувачами блогу, колегами по школі.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар