середа, 26 серпня 2015 р.

З новим навчальним роком!

Шановні колеги!
За кілька днів розпочнемо гортати осінній календар. Для вчителів осінь - це початок. Початок реалізації нових планів, ідей, сміливих експериментів, радісних відкриттів. А ще - пора постійного пошуку, віри у майбутнє, радісних зустрічей. Я щиро вітаю Вас з Днем Знань. Нехай наші шкільні будні не будуть сірими, а лише творчими, яскравими, уроки - насиченими, а перерви - веселими. Нехай нам усім буде легко й цікаво. Нехай Ваші успіхи стануть предметом нашої гордості. Оптимізму, енергії, нових професійних та особистісних перемог! Залишайтесь молодими, чарівними, вишуканими, добрими та веселими.
Дорогі діти!
Пам"ятайте слова древніх мудреців: "Знати - щоб розуміти і вміти". У них закладений основний зміст шкільного навчання - вчитися здобувати знання та застосовувати їх у житті. Вам завжди на допомогу прийдуть Ваші мудрі наставники - вчителі та вихователі. Будьте відкритими до щоденних знань, запитуйте, цікавтесь, дійте, знаходьте істину та наполегливо ідіть до перемог.
Дорогі батьки!
Ви протягом усіх років навчання Ваших дітей у школі залишаєтесь надійною опорою та підтримкою у дітей, і, звичайно, у вчителів. Проявляйте, як і повсякчас, свою мудрість, розуміння всіх шкільних проблем. Бажаю якомога частіше переживати найпрекрасніші почуття любові до своїх дітей, гордість за їх успіхи та виховання.
Вдалого нам усім старту! Легкого року, гарних новин, благополуччя та миру Україні, кожній родині вчителя, кожній родині наших учнів. Нехай легкість першого навчального дня стане для нас повсякденною нормою! З Днем Знань!

Немає коментарів:

Дописати коментар